Przedsiębiorstwo „Zamek Książ” w Wałbrzychu Sp. z o. o. ogłasza konkurs na stanowisko: Specjalista ds. promocji z wykorzystaniem kanałów elektronicznych.

Przedsiębiorstwo „Zamek Książ” w Wałbrzychu Sp. z o. o. ogłasza konkurs na stanowisko: Specjalista ds. promocji z wykorzystaniem kanałów elektronicznych.

Miejsce pracy: Zamek Książ w Wałbrzychu.

Cel stanowiska:

·         Budowa i realizacja strategii marketingowej Zamku Książ w Wałbrzychu z wykorzystaniem sieci Internet.

Wymagamy:

·         kreatywności, samodzielności w działaniu oraz pomysłu na e-strategię marketingową Zamku Książ,

·         wykształcenia wyższego,

·         koncepcji wykorzystania nowoczesnych technik marketingu i reklamy internetowej w działalności zamku,

·         znajomości branży reklamowej (agencje reklamowe, pracownie graficzne),

·         praktycznej znajomości grafiki komputerowej w tym obsługi programów typu Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, itp.

·         zdolności negocjacyjnych,

·         dodatkowym atutem będą: doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych bezpośrednio z marketingiem i sprzedażą,  doświadczenie w prowadzeniu vortalu bądź portalu internetowego, znajomość języka obcego oraz  prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·       możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

·       pracę w wyjątkowym miejscu,

·       dużą samodzielność oraz możliwość realizacji ciekawych projektów również międzynarodowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji:

– wizji proponowanych do wdrożenia w firmie narzędzi informatycznych i usprawnień on-line w odniesieniu do koncepcji działań marketingowych – nie dłuższej niż trzy strony A4

– wykonanego przez siebie projektu ulotki promującej wybrane wydarzenie Zamku Książ (Festiwal Kwiatów i Sztuki, Jesienne Spotkania ze Sztuką, Boże Narodzenie w Zamku Książ, itp.).

– CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)) – na adres zamek@ksiaz.walbrzych.pl lub na adres Spółki do dnia 02.12.2011 roku – liczy się data wpływu aplikacji do Spółki.

Skip to content