Ogłoszenie o naborze do pracy – Specjalista ds. sprzedaży

Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o.

Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. to nie tylko kompleks zamkowy położony na majestatycznym cyplu skalnym, ale również dynamicznie rozwijające cię centrum biznesowo-kongresowe. Do głównych usług oferowanych przez Spółkę należą: zwiedzanie Zamku, organizacja eventów, konferencji oraz imprez kulturalnych.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Wałbrzych
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań Specjalisty ds. sprzedaży należy:

  • aktywna sprzedaż usług świadczonych przez firmę
  • tworzenie ofert handlowych / wycen
  • prowadzenie prezentacji i negocjacje handlowe
  • tworzenie oraz podpisywanie umów z klientami
  • rozliczanie i fakturowanie usług
  • budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientem, bieżąca analiza i monitorowanie potrzeb klienta
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych firmy

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka odpowiedzialność i nastawienie na wyniki,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji
  • doświadczenie w branży B2B (doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub specjalisty ds. sprzedaży będzie dodatkowym atutem),
  • zdolności negocjacyjne,
  • wiedza z zakresu sprzedaży,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (World, Excel, PowerPoint) oraz programów użytkowych. Dodatkowym atutem będzie znajomość programów dedykowanych do zarządzania relacjami z klientami – CRM oraz programów graficznych takich jak: Photoshop, CorelDraw.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • pracę w wyjątkowym miejscu,
  • dużą samodzielność oraz możliwość realizacji ciekawych projektów również międzynarodowych,
  • atrakcyjny system prowizyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym do 7.03.2013 r. do godz. 15:00. Dokumenty prosimy przesyłać klikając w przycisk  APLIKUJ znajdujący się na stronie ogłoszenia na portalu Pracuj.pl:

http://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-walbrzych,oferta,2834288 lub bezpośrednio na adres:  cielinski@ksiaz.walbrzych.pl

koniecznie w tytule wpisując „Specjalista ds. sprzedaży”